Infrastruktura i budownictwo makiety 8,4x3,5m

budynki, rozjazdy, portale, tunele, sygnalizacja i inne...
Awatar użytkownika
Y6b

Re: Infrastruktura i budownictwo makiety 8,4x3,5m

Nieprzeczytany post autor: Y6b » 29 kwietnia 2019, 22:46

A teraz dla odmiany - kupujcie
Polecam (chociaz jeszcze nie skleilem) model budynku firmy "Bar Mills". Bardzo klimatyczny sklep. Zawartosc pudelka zrobila na mnie bardzo dobre wrazenie . Sa zastosowane rozne grubosci drewna. Nawet szyby w oknach sa wyciete.zalaczyli metalowe odlewy skrzynek i innych dupereli. Listewki wyciete na wymiar. Napisy i reklamy, nawet proszek do patynowania. I chodniki z peknieciami wyciete laserem! A instrukcja ma nawet ponumerowane elementy! I kolejnosci sklecania calosci.
Czapki z glow. I ponad dwa razy tansze od tego dziadostwa (cck) co opisalem wyzej

A i jest teraz przecenione na "modeltrainstuff"
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Topeka

Nieprzeczytany post autor: Topeka » 30 kwietnia 2019, 19:09

No powiem Ci szczerze że nie mogę się doczekać kiedy to skleisz :) Super klimat :!:
Chociaż chyba u siebie domki zrobię sam, kiedyś jak mi czasu starczy :lol: Ale instrukcja mnie bardzo zaciekawiła ;) :D
Wszystko co tworzymy jest nasze. A doskonalenie naszych technik jest drogą modelarstwa...
Gdybym się poddał, nic bym nie zrobił.

Awatar użytkownika
Y6b

Nieprzeczytany post autor: Y6b » 09 lutego 2020, 22:15

Zamieszczam nastepny budynek, ktory chcialbym polecic. Model firmy Branchline - Center Hall Depot - budynek stacji, ktory podobno do dzisiaj istnieje i jest w nim restauracja. Model jak przystalo na tego producenta jest wykonany dokladnie, w calosci z drewna oraz pokrycia dachu z cietego laserowo papieru (komin i cokol jest z tworzywa sztucznego). Jest tylko mala niescislosc przy podporach drewnianej rampy ale przy odrobinie checi mozna to zniwelowac docinajac cienkie podkladki. Aaa i brakowwlo mi materialu na szybki, pewnie zapomnieli dolaczyc, na szczescie z tym nie ma problemu - mozna to kupic w kazdym papierniczym.
No i musze jeszcze dorobic szczegoly - klamki itp...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Darth Maul

Nieprzeczytany post autor: Darth Maul » 10 lutego 2020, 14:19

Dawno się nie pokazywałeś na forum ;) Wiesz może co się dzieje z Mariuszem ze Szczytna? Śledzę twój wątek od początku i mam małe pytanie. Nie chcesz zbudować kilka skrzynek Fremo i podpinać się raz na czas do nas? Jak by każdy miał kilka skrzynek 3-4 to robi się już spora makieta modułowa ;)

Awatar użytkownika
Y6b

Nieprzeczytany post autor: Y6b » 14 lutego 2020, 10:57

Mariusz siedzi w Niemczech. Dzięki za propozycję przyłączenia się do wspólnej makiety. Kiedyś miałem zamiar, ale już wiem, że w praktyce mi to nie wyjdzie. Wiem, że jak tak dalej pójdzie to nawet swojej makiety nigdy nie skończę (a plany taaaakie były :oops: ). Zresztą po datach moich wpisów widać, że idzie to jak krew z nosa. Obawiam się, że jak w miarę ogarnę makietę to już do tego czasu loki się rozpadną :D .

ODPOWIEDZ