Powrót bestie do żywych #4014

prawdziwa kolej
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
NECRBoy
Kontaktowanie:

Powrót bestie do żywych #4014

Nieprzeczytany post autor: NECRBoy » 14 kwietnia 2019, 09:00

CHŁOPAKI UWAGA UWAGA!!!!!!
Wczoraj do żywych wrócił Union Pacific "Big Boy" o numerze 4014. W ciągu 5 lat chłopakom w Union Pacific Cheyenne, Wyoming Shops udało się przywrócić bestie do ruchu. Tylko nam zostaje podziwiać I progratulować Union Pacific za ciężkiej pracy nad przywróceniem legendy, bo w Polsce raczej nie zobaczymy Big Boya. Prędzej ten lok by nam zniszczył wszystkie zwrotnice jak I mosty 😏
Lokomotywa wyjeżdża na szlak 12 Maja tego roku z pociągiem specjalnym do Denver, Colorado.Pilnujcie Youtuba, bo będzie strzykawka Bog Boya przez cały dzień :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Witam nazywam się Adam. Jestem też znany jako LHSBoy. Pochodze z Three Rivers, Massachusets
Zainteresowania: Central Vermont, New England Central, Pan Am, CSOR, CSX, Amtrak, P&W

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Y6b

Re: Powrót bestie do żywych #4014

Nieprzeczytany post autor: Y6b » 30 kwietnia 2019, 10:44

Pamiętam jak kilka lat temu czytałem o BigBoy-u i zazdrościłem innym, którzy widzieli go w ruchu (podobno niezapomniane wrażenie). Myślałem, że niestety ja już tego nie mam szans doznać - jedyne statyczne pomniki. Jednak życie jest nieprzewidywalne. Teraz wszystko zależy tylko ode mnie. Trzeba zacząć starać się o wizę :-).

Awatar użytkownika
Topeka

Nieprzeczytany post autor: Topeka » 06 maja 2019, 21:18

Zobaczyć Go na własne oczy to musi być niesamowite wrażenie..

https://www.youtube.com/watch?v=RR7Q27cIEvo

Chyba muszę kupić parowóz :D
Wszystko co tworzymy jest nasze. A doskonalenie naszych technik jest drogą modelarstwa...
Gdybym się poddał, nic bym nie zrobił.

Awatar użytkownika
Topeka

Nieprzeczytany post autor: Topeka » 08 maja 2019, 20:51

Wszystko co tworzymy jest nasze. A doskonalenie naszych technik jest drogą modelarstwa...
Gdybym się poddał, nic bym nie zrobił.

ODPOWIEDZ